Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

Apartament Astir

Apartament Astir
Bulevardi Zogu i pare, Tirane
NE SHITJE - APARTAMENT
2 Dhoma 1 Bathroom

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat e populluara.
2+1+1 {89.4 M2] me Certifikate Pronesie.Perbehet 2 dhoma fjetje,1 guzhine [sonxhorno],1 koridor,1 banjo,1 ballkon.Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh me ashensen dhe nje rezidence e bere me cilesi dhe investim.Arsyeja e shitjes eshte largimi nga vendi ,per me teper info KONTAKTONI ne numrin e telefonit.

Karakteristika

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *