Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

Apartament me Qera 2+1 ,100m2,vile 3 kateshe , kati 3 , ne Brryl ,Tek Bulevardi Zhan Dark ,Jepet bosh dhe i Mobiluar

Apartament me Qera 2+1 ,100m2,vile 3 kateshe , kati 3 , ne Brryl ,Tek Bulevardi Zhan Dark ,Jepet bosh dhe i Mobiluar
Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
ME QIRA - APARTAMENT
2 Dhoma 1 Bathroom

Jepet me Qera Apartament tek Brryli ,Bulevardi Zhan Dark,Vile 3 kateshe ,Kati i 3 , 2+1 ,100m² rruga Sadik Petrela ,Jepet Bosh, deshiron familjare te rregull ose studente .Per me teper info ose vizite nga afer kontaktoni ne telefon

Detaje Shtese

  • 22000: LEKE

Planet e katit

Apartament me Qera 2+1 ,100m2,vile 3 kateshe , kati 3 , ne Brryl ,Tek Bulevardi Zhan Dark ,Jepet bosh dhe i Mobiluar

Jepet me Qera Apartament tek Brryli ,Bulevardi Zhan Dark,Vile 3 kateshe ,Kati i 3 , 2+1 ,100m² rruga Sadik Petrela ,Jepet Bosh ose dhe e MobiluR , deshiron familjare te rregull ose studente .Per me teper info ose vizite nga afer kontaktoni ne telefon

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *