Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

Apartament me Qera 2+1, tek Tregu Elektrik, Rruga Mihal Grameno tek, Shkolla Baletit, 88 m², Kati 2-te

Apartament me Qera 2+1, tek Tregu Elektrik, Rruga Mihal Grameno tek, Shkolla Baletit, 88 m², Kati 2-te
Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
ME QIRA - APARTAMENT
2 Dhoma 2 Banjo

Apartament me Qera 2+1, tek Tregu Elektrik, Rruga Mihal Grameno tek, Shkolla Baletit, 88 m², Kati 2-te, Pallat 7-sh, perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 sonxhorno, banjo 2, ashensor, 2 ballkone ku cdo gje eshte e re dhe e sapo investur .Per me teper info ose nje vizite nga afer kontaktoni ne telefon.

Detaje Shtese

  • 360: EURO

Planet e katit

Apartament me Qera 2+1, tek Tregu Elektrik, Rruga Mihal Grameno tek, Shkolla Baletit, 88 m², Kati 2-te

Apartament me Qera 2+1, tek Tregu Elektrik, Rruga Mihal Grameno tek, Shkolla Baletit, 88 m², Kati 2-te, Pallat 7-sh, perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 sonxhorno, banjo 2, ashensor, 2 ballkone ku cdo gje eshte e re dhe e sapo investur .Per me teper info ose nje vizite nga afer kontaktoni ne telefon.

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *