Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

Apartament me Qera 2+1,75m2, Kati 1, I pa Mobiluar,Ne Rrugen Qemal Stafa

Apartament me Qera 2+1,75m2, Kati 1, I pa Mobiluar,Ne Rrugen Qemal Stafa
Rruga Kujtim Laro, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
ME QIRA - APARTAMENT
2 Dhoma 1 Bathroom

Apartament me Qera 2+1,75m2, Kati 1, I pa Mobiluar,Ne Rrugen Qemal Stafa qe lidhe Spitalin N.5 dhe Kryqezimi Varri Bomit. Cmimi i Diskutueshem
Per me teper info ose nje vizite nga afer kontaktoni ne telefon

Detaje Shtese

  • 30000: LEKE

Planet e katit

Apartament me Qera 2+1,75m2, Kati 1, I pa Mobiluar,Ne Rrugen Qemal Stafa

Apartament me Qera 2+1,75m2, Kati 1, I pa Mobiluar,Ne Rrugen Qemal Stafa qe lidhe Spitalin N.5 dhe Kryqezimi Varri Bomit. Cmimi i Diskutueshem
Per me teper info ose nje vizite nga afer kontaktoni ne telefon

Property Map

Shikomet e prones

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *