Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

Apartament me Qera,1+1, 75m2, kati 3, tek Kristal Center

Apartament me Qera,1+1, 75m2, kati 3, tek Kristal Center
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
ME QIRA - APARTAMENT
1 Bedroom 1 Bathroom

Apartament me Qera,1+1, 75m2, kati 3, tek Kristal Center,i mire mobiluar me 2 kondicionere, me kushte shume te mire bashkohore dhe nje zone me shume akses ku nuk mungon asgje.Per me teper info ose nje vizite nga afer kontaktoni ne telefon.

Detaje Shtese

  • 300: EURO

Planet e katit

Apartament me Qera,1+1, 75m2, kati 3, tek Kristal Center

Apartament me Qera,1+1, 75m2, kati 3, tek Kristal Center,i mire mobiluar me 2 kondicionere, me kushte shume te mire bashkohore dhe nje zone me shume akses ku nuk mungon asgje.Per me teper info ose nje vizite nga afer kontaktoni ne telefon.

Property Map

Shikomet e prones

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *