Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

Jepet me Qera 2+1,mbrapa Fakultetit te Mjeksis ne Allias,RR Njazi Meka

Jepet me Qera 2+1,mbrapa Fakultetit te Mjeksis ne Allias,RR Njazi Meka
Bulevardi Zogu i pare, Tirane
ME QIRA - APARTAMENT
2 Dhoma 1 Bathroom

Jepet me Qera 2+1,87M2, i mire mobiluar ku nuk myngon asgje ,kondicioner,aksesore e guzhines,dritare PVC ,dhe persiane.Hyrja perbehet nga nje koridor ku lidhe 2 dhomat,guzhinen +sonxhorno dhe banjo.CMIMI I DISKUTUESHEM.

Detaje Shtese

  • 30000: LEKE

Planet e katit

Mbrapa Fakultetit te Mjeksis ne Allias,RR Njazi Meka stacioni i fundit i Autobuzit

Jepet me Qera 2+1,87M2, i mire mobiluar ku nuk myngon asgje ,kondicioner,aksesore e guzhines,dritare PVC ,dhe persiane.Hyrja perbehet nga nje koridor ku lidhe 2 dhomat,guzhinen +sonxhorno dhe banjo.CMIMI I DISKUTUESHEM.

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *