Jepet me Qera

Jepet me Qera
Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
ME QIRA - APARTAMENT
2 Bedrooms 2 Bathrooms

🏢. Jepet me Qera Apartamenti 2+1+2 banjo.
📍 .  Adresa:Rruga Peti ,tek Kodrat e Liqenit . Kati i 5 .
📐. Siperfaqja: 105m2.
💵. Cmimi:650€.
☎️. Telefon: 0677301850. Per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefoni.

Detaje Shtese

  • 650: euro

Planet e katit

Detaje Shtese

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire organizuar me sherbime te ndryshme jetike dhe me aksesueshmeri. Eshte i mirembajtur dhe i rinovuar me arredim modern e cilesore. Gjendet ne katin e peste te pallatit.Per cdo informacion dhe per nje vezhgim nga afer na kontaktoni :0677301850 .

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.