Jepet me Qera

Jepet me Qera
Rruga Ferdinand Paparisto, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
ME QIRA - APARTAMENT
2 Bedrooms 1 Bathroom

🏢. Jepet me Qera Apartamenti 2+1 .
📍 .  Adresa:” Rruga Ferdinand Paparisto”, porcelani
📐. Siperfaqja: 110m2.
💵. Cmimi:30,000 leke.
☎️. Telefon: 0677301850. Per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefoni.

Detaje Shtese

  • 30.000: leke

Karakteristika

Planet e katit

Detaje Shtese

Jepet me Qira apartament i cili ndodhet tek rruga Ferdinand Paparisto , Porcelani. Apartamenti eshte ne katin e dyte te nje vile , disponon 2 doma gjumi , nje banjo , 2 ballkone dhe eshte i mobiluar. Per nje vezhgim nga afer ju lutem na kontaktoni ne telefon ose whats app :0677301850 .

Property Map

Shikomet e prones

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.