🏢. Jepet me Qira Apartamenti 2+1+1 banjo. 📍  . Adresa:Rruga Shyqyri Brari, Prane me Kopshtin Zoologjik. 📐. Siperfaqja: 90m2. Kati 3 💵. Cmimi: 450euro. I Mobiluar

🏢. Jepet me Qira Apartamenti 2+1+1 banjo. 📍  . Adresa:Rruga Shyqyri Brari, Prane me Kopshtin Zoologjik. 📐. Siperfaqja: 90m2. Kati 3 💵. Cmimi: 450euro. I Mobiluar
Rruga Shyqyri Brari, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
ME QIRA - APARTAMENT
2 Bedrooms 1 Bathroom

🏢. Jepet me Qira Apartamenti 2+1+1 banjo.
📍  . Adresa:Rruga Shyqyri Brari, Prane me Kopshtin Zoologjik.
📐. Siperfaqja: 90m2. Kati 3
💵. Cmimi: 450euro. I Mobiluar
☎️. Telefon: 0677301850. Per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefoni .

Detaje Shtese

  • 450: EURO

Planet e katit

Detaje Shtese:

Jepet me Qira Apartamenti 2+1+1 banjo. Adresa:Rruga Shyqyri Brari,Prane me Kopshtin Zoologjik.Siperfaqja: 90m2.Cmimi: 450euro. Per me shume informacion dhe per nje shikim nga afer kontaktoni :0677301850.

Property Map

Shikomet e prones

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.