Jepet me Qera

Jepet me Qera
Ish-Parku i Autobuzave, Rruga Dëshmorët e Fekenit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
ME QIRA - APARTAMENT
1 Bedroom 1 Bathroom

🏢. Jepet me Qira Apartamenti 1+1.
📍  . Adresa: Rruga Ndre Mjeda tek Ish Parku i Autobuzave.
📐. Siperfaqja: 75m2. Kati i 6.
💵. Cmimi: 300€
☎️. Telefon: 0677301850. Per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefoni .

Detaje Shtese

  • 300: euro

Planet e katit

Detaje Shtese

Jepet me Qira Apartamenti 1+1 , Rruga Ndre Mjeda tek Ish Parku i Autobuzave. Apartamenti eshte 75m2 ,kati 6, i mobiluar.Per me shume informacion dhe per nje shikim nga afer kontaktoni :0677301850 ose whatsapp:0677301850.

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.