Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

Jepet me Qera

Jepet me Qera
Bulevardi Zogu i pare, Tirane
PRONA ME QIRA - BAR-RESTORANTE
1 Bedroom 1 Bathroom

Jepet me Qera ambient Bisnesi BAR ne YZBERISHT,eshte i mire investuar dhe mobiluar,sic ekspozohet dhe ne foto.CMIMI MJAFT I FAVORSHEM DHE I MIRE ,JEMI TE HAPUR PER OFERTA DHE NGA MARRESIT.PER ME TEPER INFO NA KONTAKTONI

Detaje Shtese

  • 00000: EURO

Planet e katit

Bisnesi BAR ne YZBERISHT

Jepet me Qera ambient Bisnesi BAR ne YZBERISHT,eshte i mire investuar dhe mobiluar,sic ekspozohet dhe ne foto.CMIMI MJAFT I FAVORSHEM DHE I MIRE ,JEMI TE HAPUR PER OFERTA DHE NGA MARRESIT.PER ME TEPER INFO NA KONTAKTONI

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *