Jepet me Qera Ambienti

Jepet me Qera Ambienti
Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
ME QIRA - DYQAN
1 Bedroom 1 Bathroom

🏢. Jepet me Qira Ambienti.
📍  . Adresa:Rruga Qemal Stafa ne Kryqezim me Rrugen Bardhyl.
📐. Siperfaqja: 60 m2 me linje Elektrike trefazor.
💵. Cmimi: 550€.
☎️. Telefon: 0677301850. Per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefoni .

Detaje Shtese

  • 550: euro

Karakteristika

Planet e katit

Detaje Shtese

Jepet me Qera ambient per bisnes ne rrugen Qemal Stafa ne Kryqezim me Rrugen Bardhyl me siperfaqe 60m2 dhe me linje Elektrike Trefazore. Ambienti ndodhet me rruge kryesore dhe eshte perfekt per cdo lloj aktiviteti si: Farmaci , Klinike Dentate , Laborator , Angjensi Turistike , Noteri , Avokati ,Etj Cmimi :550 €. Te gjithe te interesuarit i ftojme te kontaktojne ne numerin:0677301850 ose whatsapp:0677301850 ,per nje vizite nga afer.

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.