Jepet me Qera Okazion

Planet e katit

Apartamenti ndodhet tek RR.Mine Peza ,prane Komisariatit te Policise N.3

Apartamenti eshte 1+1,kati 4 banim me ashensor , i mire mobiluar me kushte bashkohore ku nuk mungon asgje perfshire guzhine te kopletuar[frigorifer,stufe+piaure bashte me orendite qe kompletojne nje guzhine te mirfillte],nje televizor ne guzhine dhe nje ne dhome te gjumit,kondicioner guzhine+dhome,per me teper shikoni fotot dhe per me teper info,telefononi ne numrin ‘ 0682072917 .

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.