Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

Apartament me qera, 2+1, te Fresku, kati i dyte. 300 mije Leke.

Apartament me qera, 2+1, te Fresku, kati i dyte. 300 mije Leke.
Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
ME QIRA - APARTAMENT
2 Dhoma 2 Banjo

Jepet me qëra apartament 2 + 1. Adresa:Pas restorant Freskut. Sipërfaqja: 110 m². Kati i 2 – të. Sonxhorno, dy dhoma gjumi, dy banjo, nje ballkon, koridor. I mire mobiluare dhe investuare, kondicionim. Çmimi: 300 mije Leke. Per me teper info ose nje vizite mos hezitoni te na kontaktoni:0682072917

Detaje Shtese

  • 30000: LEKE

Planet e katit

FRESKU

Jepet me qëra apartament 2 + 1. Adresa: Pas restorant Freskut. Sipërfaqja: 110 m². Kati i 2 – të. Sonxhorno, dy dhoma gjumi, dy banjo, nje ballkon, koridor. I mire mobiluare dhe investuare, kondicionim. Çmimi: 300 mije Leke. Per me teper info ose nje vizite mos hezitoni te na kontaktoni:0682072917

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *