Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

Jepet me Qera Okazion

Jepet me Qera Okazion
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
ME QIRA - APARTAMENT
2 Dhoma 2 Banjo 1 Garage

Jepet me Qera Apartament pjeserisht i mobiluar sic shihet dhe ne foto ,2+1+2+1 ,110 m2 kati8 tek pallatet CABEJ.
HYRJA perbehet nje koridor qe lidhe dy dhoma me sonxhorno +2 banjo +2 ballkone dhe +1 Garzhd.Eshte ne Proces Hipotekimi dhe Pallati nuk eshte vendosur akoma Ashensori dhe brenda vitit eshte premtuar qe do vendoset.Per me teper info ose nje vizite nga afer telefononi.CMIMI I DISKUTUESHEM

Detaje Shtese

  • 30000: LEKE

Planet e katit

PALLETET CABEJ

Shitet Apartament 2+1+2+1 ,110 m2 kati8 tek pallatet CABEJ.
HYRJA perbehet nje koridor qe lidhe dy dhoma me sonxhorno +2 banjo +2 ballkone dhe +1 Garzhd.Eshte ne Proces Hipotekimi dhe Pallati nuk eshte vendosur akoma Ashensori dhe brenda vitit eshte premtuar qe do vendoset.Per me teper info ose nje vizite nga afer telefononi.

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *