Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

Jepet me Qera Okazion

Jepet me Qera Okazion
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
ME QIRA - APARTAMENT
2 Dhoma 2 Banjo

APARTAMENT ME QERA- Blv. Bajram Curri(brryli) – 370€ (PRIVAT) Apartament me siperfaqe 100,00 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qendres se Tiranes (brryli),lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh. Pallati eshte me ashensor, i restauruar totalisht me izolim termik. Ne katin e nendheshtme te pallatit ekziston supermarketi dhe ne krahe te tij ka parkim privat dhe te lire. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes. Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar /korreduar totalisht. Apartamenti ka : – 2 dhoma gjumi – 2 banjo me dritare – 2 korridore – 2 ballkone te ekspozuar ne 2 krahe – guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik Te gjitha ambjentet kane drite natyrale

Detaje Shtese

  • 370: EURO

Planet e katit

APARTAMENT ME QERA- Blv. Bajram Curri(brryli)

APARTAMENT ME QERA- Blv. Bajram Curri(brryli) – 370€ (PRIVAT) Apartament me siperfaqe 100,00 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qendres se Tiranes (brryli),lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh. Pallati eshte me ashensor, i restauruar totalisht me izolim termik. Ne katin e nendheshtme te pallatit ekziston supermarketi dhe ne krahe te tij ka parkim privat dhe te lire. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes. Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar /korreduar totalisht. Apartamenti ka : – 2 dhoma gjumi – 2 banjo me dritare – 2 korridore – 2 ballkone te ekspozuar ne 2 krahe – guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik Te gjitha ambjentet kane drite natyrale

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *