Jepet me Qera Vile 140m2 ne FRESK,rr Dalip Topi

Jepet me Qera Vile 140m2 ne FRESK,rr Dalip Topi
Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
ME QIRA - APARTAMENT
5 Bedrooms 2 Bathrooms

Jepet me Qera Vile 3 kateshe ,140m2 ne FRESK vazhdimi rruges te Kodra Priftit,RRuga Dalip Topi,eshte e mire investuar me hapsira te bollshme ,2 banjo,2 vende parkimi dhe ka 5 dhoma.CMIMI I PA DISKUTUESHEM

Detaje Shtese

  • 350: EURO

Planet e katit

Jepet me Qera Vile 14m2 ne FRESK,rr Dalip Topi

Jepet me Qera Vile 3 kateshe ,140m2 ne FRESK vazhdimi rruges te Kodra Priftit,RRuga Dalip Topi,eshte e mire investuar me hapsira te bollshme ,2 banjo,2 vende parkimi dhe ka 5 dhoma.CMIMI I PA DISKUTUESHEM

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.