🏢. Jepet me Qira Apartamenti 2+1. 📍  . Adresa:Rr Shyqyri Brari Prane Kopeshtit Botanik . 📐. Siperfaqja: 87m2 .Kati 2 . 💵. Cmimi: 550 euro .Pallat i Ri .Ashensor

🏢. Jepet me Qira Apartamenti 2+1. 📍  . Adresa:Rr Shyqyri Brari Prane Kopeshtit Botanik . 📐. Siperfaqja: 87m2 .Kati 2 . 💵. Cmimi: 550 euro .Pallat i Ri .Ashensor
Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
ME QIRA - APARTAMENT
2 Bedrooms 1 Bathroom

🏢. Jepet me Qira Apartamenti 2+1.
📍  . Adresa:Rr Shyqyri Brari Prane Kopeshtit Botanik .
📐. Siperfaqja: 87m2 .Kati 2 .
💵. Cmimi: 550 euro .Pallat i Ri .Ashensor
☎️. Telefon: 0677301850. Per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefononi .

Detaje Shtese

  • 550: euro

Planet e katit

Detaje Shtese.

Jepet me Qera Apartament 2+1 ,1 Tualet ,1 Ballkon. Apartamenti ndodhet Prane Kopeshtit Botanik ,Rruga Shyqyri Brari .Siperfaqe 87m² , ne Katin e 2 ,Pallat I Ri, ndertuar ne 2018. Me Orientim Jug/Perëndim ,hapesira te Gjelberta, Qetesi Ajer i Paster dhe Vendparkim. Apartamenti eshte i Mobiluar bukur dhe me Cilesi .Elektro-shtepiake te Markes HISENSE .Sistem Ngrohje / Ftohje me Kondicioner Inverter Multisplit te Markes HISENSE te cilet funksionojne edhe me Wifi. Gjithashtu eshte instaluar sistemi i ujit te pijshem EcoSoft. Oborr per Parkim ose kopesht.Per me shume informacion dhe per nje shikim nga afer kontaktoni :0677301850 dhe whatsapp:0677301850.

Property Map

Shikomet e prones

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.