Jepet me Qira Ose Shitje VILA 3 kateshe

Jepet me Qira Ose Shitje VILA 3 kateshe
Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
BLERIJE - VILE

🏢. Jepet me Qira ose ne shitje Vila 3 kateshe  
📍 . Adresa: Tirane, Kashar Mezez ,prapa Spitalit Hygea .
📐. Siperfaqja:  Secili nga katet eshte  140 m2 (3 kate x140m2= 420 m2 ) dhe oborr me siperfaqe 350m2
💵. Cmimi: Cmimi i qirase eshte 1500 EURO .
☎️. Telefon: 0677301850. Per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefoni .

Detaje Shtese

  • 1500: euro

Planet e katit

DETAJE SHTESE

Jepet me qira ose per shitje super Vila prane Ardeko , pas spitalit Hygea ne Kashar ,Mezes . Ambienti eshte 3 katesh me siperfaqe 420 m2 dhe me oborr prej 350 m2 ,disponon dokumenta te rregullta . Vila permbushur te gjitha kushtet per nje jetese cilesore .
Pronari eshte i gatshem te beje nderrim me apartamente ose lokal ne zonen e Unazes se Re. Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numerin e telefonit per nje vezhgim nga afer .
Telefononi Agjensine : 0677301850

Property Map

Shikomet e prones

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.