Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

OKAZION

OKAZION
Bulevardi Zogu i pare, Tirane
NE SHITJE - APARTAMENT
1 Bedroom 1 Bathroom

Detaje Shtese

  • 72000: EURO

Karakteristika

Planet e katit

Apartamenti ndodhet tek Zogu i Zi,mbrapa karburantit ER PETROL

Apartamenti ndodhet tek Zogu i Zi,mbrapa karburantit ER PETROL.
Eshte nje pallat i ri me ashenson perbehet 1 kuzhine,1 dhome dhe nje sallon qe lidhe keto dy ambjente ,1 banjo.Eshte 71m2 + nje verande37m2 ,kati 6 banim.Disponon certifikate te rregullte pronesie.Per me teper info dhe nje vizite nga afer kontaktoni ne nr: 0682072917

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *