Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

Shitet Apartament ne GOLEM Okazion

Shitet Apartament ne GOLEM Okazion
Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
NE SHITJE - APARTAMENT
1 Bedroom 1 Bathroom 1 Garage

1+1,65 m2,ne Golem 200m2 larg Detit,ndertese 3 kateshe ,kati 3 ,nje super arredim,super innvestim mete gjitha kushtet dhe orendite shtepiake.Me Certifikate te rregullte pronesie,ne RRUGEN Qemal Stafa gjithashtu me me post parkimi.Per me teper info ose nje vizite nga afer kontaktoni.CMIMI I DISKUTUESHEM

Detaje Shtese

  • 25500: EURO

Planet e katit

APARTAMENT NE GOLEM SHITET 1+1

1+1,65 m2,ne Golem 200m2 larg Detit,ndertese 3 kateshe ,kati 3 ,nje super arredim,super innvestim mete gjitha kushtet dhe orendite shtepiake.Me Certifikate te rregullte pronesie,ne RRUGEN Qemal Stafa gjithashtu me me post parkimi.Per me teper info ose nje vizite nga afer kontaktoni.

Video e pasurive
Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *