Shitet Apartamenti

Shitet Apartamenti
Hamdi Sina, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
NE SHITJE - APARTAMENT
4 Bedrooms 3 Bathrooms

🏢. Shitet apartament papafingo 4+1+3 banjo.
📍 . Adresa: Tirane,Rruga Hamdi Sina , Kompleksi Gjelberimi , Liqeni i Thate .Kati i 5 /5.
📐. Siperfaqja: 263m2.
💵. Cmimi: 295,000 euro.
☎️. Telefon: 0677301850. Per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefoni .

Detaje Shtese

  • 295,000: euro

Planet e katit

Detaje Shtese

Shitet Super Apartament tek Liqeni i Thate, Kompleksi Gjelberimi, Rruga Hamdi Sina. Ambienti gjendet i pozicionuar ne nje zone te aksesueshme e te preferuar , shume e qete , larg zhurmave , ku mbizoteron ajri i paster dhe gjelberimi . Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar , i mirembajtur dhe ka nje siperfaqe prej 263m2 ,ku perbehet nga:
– 4 Dhoma gjumi.
– 3 Banjo.
– 3 Ballkone , verande me pamje nga liqeni (91m2)
– Ambient gatimi.
– Ambient ndenje.
– Ashensor.
Godina eshte 5 kateshe ndertim i ri dhe banesa ndodhet ne katin e 5.Te interesuarit te kontaktojne ne numerin e telefonit per nje vezhgim nga afer:0677301850/ Whatsapp: 0677301850 .

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.