Shitet Apartamenti

Shitet Apartamenti
Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
NE SHITJE - APARTAMENT
2 Bedrooms 1 Bathroom

🏢. Shitet Apartament 2+1
📍.   Adresa: Rr Aleksander Moisiu. Kati 4. Pallati Ekzistues
📐. Siperfaqja: 90m2 .I rikonstruktuar
💵. Cmimi: 61, 500 Euro
☎️. Telefon: 0677301850.

Per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefononi

Detaje Shtese

  • 61500: euro

Planet e katit

Shitet Apartament 2+1

Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati ekzistues, i rikonstruktuar. Siperfaqja 90m 2, me dokumenta te rregullta. Per me shume informacion dhe per nje shikim nga afer kontaktoni : 0677301850 ose whatsapp: 0677301850.

Property Map

Shikomet e prones

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.