🏢. Shitet Apartament 2+1 . 📍  . Adresa:Shkembi i Kavajes. 📐. Siperfaqja:65m2.Kati 2. 💵. Cmimi:40,000 euro.

🏢. Shitet Apartament 2+1 . 📍  . Adresa:Shkembi i Kavajes. 📐. Siperfaqja:65m2.Kati 2. 💵. Cmimi:40,000 euro.
Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
NE SHITJE - APARTAMENT
2 Bedrooms 1 Bathroom 1 Garage

🏢. Shitet Apartament 2+1 .
📍  . Adresa:Shkembi i Kavajes.
📐. Siperfaqja:65m2.Kati 2.
💵. Cmimi:40,000 euro.
☎️. Telefon: 0677301850. Per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefononi.

Detaje Shtese

  • 40,000: euro

Planet e katit

Shitet Apartament 2+1

Shitet Apartament 2+1(+garazhd) ne Durres, tek Shkembi i Kavajes. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe turistike. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte, i mobiluar. Siperfaqe prej 65m2, dhe me nje super cmim prej 40,000 euro. Per me shume informacion dhe per nje shikim nga afer kontaktoni:0677301850 ose Whatsapp:0677301850.

Property Map

Shikomet e prones

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.