🏢. Shitet Apartament 2+1. 📍  . Adresa: Rruga Jordan Misja .Kompleksi Gener2. 📐. Siperfaqja:106m2 .Pallati I Ri .Me Ashensor 💵. Cmimi:92,000 euro. Kati 3

🏢. Shitet Apartament 2+1. 📍  . Adresa: Rruga Jordan Misja .Kompleksi Gener2. 📐. Siperfaqja:106m2 .Pallati I Ri .Me Ashensor 💵. Cmimi:92,000 euro. Kati 3
Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
NE SHITJE - APARTAMENT
2 Bedrooms 1 Bathroom

🏢. Shitet Apartament 2+1.
📍  . Adresa: Rruga Jordan Misja .Kompleksi Gener2.
📐. Siperfaqja:106m2 .Pallati I Ri .Me Ashensor
💵. Cmimi:92,000 euro. Kati 3
☎️. Telefon: 0677301850. Per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefononi.

Detaje Shtese

  • 92,000: euro

Planet e katit

Shitet Apartament 2+1

Shitet Apartamenti 2+1 ,me Garderobe .Apartamenti ndodhet tek Rruga Jordan Misja ,Prane Shinave te Trenit ,Kompleksi Gener 2 ,me Ashensor dhe Certifikate Pronesie ,I Mobiluar .Per me shume Informacion ose vizite nga afer kontaktoni :0677301850 dhe Whatsapp :0677301850.

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.