🏢. Shitet Apartament 2+1 📍  . Adresa: Rruga Jeronim De Rada ,100 Metra Larg Qendres. 📐. Siperfaqja:102m2 .Kati 2 .Me Ashensor. 💵. Cmimi:156,000 euro. I Mobiluar

🏢. Shitet Apartament 2+1 📍  . Adresa: Rruga Jeronim De Rada ,100 Metra Larg Qendres. 📐. Siperfaqja:102m2 .Kati 2 .Me Ashensor. 💵. Cmimi:156,000 euro. I Mobiluar
Rruga Jeronim De Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
NE SHITJE - APARTAMENT
2 Bedrooms 2 Bathrooms 1 Garage

🏢. Shitet Apartament 2+1
📍  . Adresa: Rruga Jeronim De Rada ,100 Metra Larg Qendres.
📐. Siperfaqja:102m2 .Kati 2 .Me Ashensor.
💵. Cmimi:156,000 euro. I Mobiluar
☎️. Telefon: 0677301850. Per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefononi.

Detaje Shtese

  • 156000: euro

Planet e katit

Shitet apartamenti

Shitet Apartamenti 2+1+2 Banjo ,1 Garazhd 18m2 .Pallati eshte Ndertim i Ri i mire Investuar ,me Ashensor ,I Pozicionuar ne nje Zone shume te Aksesueshme dhe fleksibel .Orientimi eshte Jug – Lindje Apartamenti Disponon Certifikate Pronesie .Per me shume Informacion ose nje vizit nga afer Kontaktoni :0677301850 dhe Whatsapp :0677301850.

Property Map

Shikomet e prones

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.