Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

Shitet Apartamenti

Shitet Apartamenti
Rruga Fabrika e Qelqit, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
NE SHITJE - APARTAMENT
1 Bedroom 1 Bathroom

Shitet Apartament 1+1 i mobiluar pallat ekzistues kati 4 banim ne Kombinat tek RR.Qelqit 55M2.Ndodhet ne nje zone shume te mire te Kombinatit ku ka akses sherbimi dhe shume prane{tregut,stacionit autobus,farmaci,furre buke,shkolle,kopshti per femije etj}Mos hezitoni ti beni nje vizite nga afer ose kontaktoni ne telefon.

Detaje Shtese

  • 47000: EURO

Planet e katit

Kombinat tek RR.Qelqit 55M2.

Shitet Apartament 1+1 i mobiluar pallat ekzistues kati 4 banim ne Kombinat tek RR.Qelqit 55M2.Ndodhet ne nje zone shume te mire te Kombinatit ku ka akses sherbimi dhe shume prane{tregut,stacionit autobus,farmaci,furre buke,shkolle,kopshti per femije etj}Mos hezitoni ti beni nje vizite nga afer ose kontaktoni ne telefon.Me certifikate te rregullte pronesie.

Property Map

Shikomet e prones

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *