Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

Shitet Apartamenti

Shitet Apartamenti
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
PRONA NE SHITJE - APARTAMENT
3 Dhoma 1 Bathroom

Shitet Apartament 2+1+1 67m2,perballe Petiadrise kati 5 pallat ekzistues,me istalime elektrike te reja dhe i pa Mobiluar.Eshte i perbere nga nje koridor qe lidhe 2 Dhoma guzhine,Dhome ndenje+Ballkon ,Banjo.Dritaret jane te paisura me grila.Per me teper info apo nje vizite nga afer telefononi
CMIMI I DISKUTUESHEM ME MARVESHJE

Detaje Shtese

  • 68000: EURO

Karakteristika

Planet e katit

TEK PEDIATRIA

Shitet Apartament 2+1+1 67m2,perballe Petiadrise kati 5 pallat ekzistues,me istalime elektrike te reja dhe i pa Mobiluar.Eshte i perbere nga nje koridor qe lidhe 2 Dhoma guzhine,Dhome ndenje+Ballkon ,Banjo.Dritaret jane te paisura me grila.Per me teper info apo nje vizite nga afer telefononi
CMIMI I DISKUTUESHEM ME MARVESHJE

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *