Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

Shitet Apartamenti

Shitet Apartamenti
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
PRONA NE SHITJE - APARTAMENT
2 Dhoma 1 Bathroom 2 Garazh

App kati i 9-te, kati i fundit! 2+1, sip 93 m2, i mobiluar! kondicionim + sistem ngrohje ( kaldaje me gas), verande rreth e qark! Sip e verandes 110 m2! + 2 garazhe!
App, veranda dhe garazhet, te gjitha te hipotekura!

Detaje Shtese

  • 100000: EURO

Planet e katit

Yzberisht

App kati i 9-te, kati i fundit! 2+1, sip 93 m2, i mobiluar! kondicionim + sistem ngrohje ( kaldaje me gas), verande rreth e qark! Sip e verandes 110 m2! + 2 garazhe!
App, veranda dhe garazhet, te gjitha te hipotekura!

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *