Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

SHITET NDERTESE 3 KATESHE 86.5M2 PER KATE,ME CERTIFIKATE TE RREGULLTE PRONESIE

SHITET NDERTESE 3 KATESHE 86.5M2 PER KATE,ME CERTIFIKATE TE RREGULLTE PRONESIE
Rruga Qemal Stafa, Elbasan, Elbasan County, Central Albania, 3001, Albania
NE SHITJE - APARTAMENT
5 Dhoma 3 Banjo 2 Garazh

Shitet ndertese tre kateshe me hipoteke. Siperfaqja 260 m2. Kati i pare dyqane, kati i dyte dhe i trete banim. Me certifikate pronesie. Adresa: Elbasan, prane sportit te vjeter. Te interesuarit per cdo infomacion te kontaktojne ne telefon.

Detaje Shtese

  • 200000: LEKE

Planet e katit

SHITET NDERTESE 3 KATESHE 86.5M2 PER KATE,ME CERTIFIKATE TE RREGULLTE PRONESIE

Shitet ndertese tre kateshe me hipoteke. Siperfaqja 260 m2. Kati i pare dyqane, kati i dyte dhe i trete banim. Me certifikate pronesie. Adresa: Elbasan, prane sportit te vjeter. Te interesuarit per cdo infomacion te kontaktojne ne telefon.

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *