Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

SHITET OSE JEPET ME QERA

SHITET OSE JEPET ME QERA
Bulevardi Zogu i pare, Tirane
PRONA ME QIRA - APARTAMENT
20 Dhoma 20 Banjo 20 Garazh

Kompleksi eshte funksional dhe ne nje zone shume te qete dhe piktoreske ,i perbere nje godine 4 kate ,restorant,guxhine,dhe dhima hoteli dhe nje ambjent te jashtem te gjelberuar.Prona SHITET OSE JEPET ME QERA .PER ME TEPER INFO TELEFONONI.
5100 m2 tok buke 500m2 truall 1280m2 ndertim.Peze helmas ,Me Hipotek

Detaje Shtese

  • 000000: LEKE

Planet e katit

NE PEZ HELMAS

Kompleksi eshte funksional dhe ne nje zone shume te qete dhe piktoreske ,i perbere nje godine 4 kate ,restorant,guxhine,dhe dhima hoteli dhe nje ambjent te jashtem te gjelberuar.Prona SHITET OSE JEPET ME QERA .PER ME TEPER INFO TELEFONONI.
5100 m2 tok buke 500m2 truall 1280m2 ndertim.Peze helmas ,Me Hipotek

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *