Shitet Vile

Shitet Vile
Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
NE SHITJE - APARTAMENT
6 Bedrooms 4 Bathrooms 1 Garage

🏢. Shitet vile 2 kateshe e ndare ne 4 hyrje .
📍  . Adresa:Allias , 500m poshte spitalit Amerikan.
📐. Siperfaqja: 350m2.
💵. Cmimi: 250000euro.
☎️. Telefon: 0677301850. Per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefononi.

Detaje Shtese

  • 250000: euro

Planet e katit

Shitet vila 2 kateshe

Vile ne shitje 2 kateshe e ndare ne 4 hyrje. Vila ka 6 dhoma gjumi, 4 banjo, 3 ballkone, tarrace, garazhd, oborr, me nje siperfaqe prej 350m2. Pozicioni eshte mjaft i aksesueshem dhe fleksibel ,shume afer me Qendren duke ofruar sherbime shendetesore si sipatale,dhe sherbime te tjera .Per me shume Informacion ose vizite nga afer kontaktoni :0677301850 dhe Whatsapp :0677301850.

Property Map

Shikomet e prones

Prona të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.