1 Bedrooms
1 Bathrooms

Shitet Apartamenti

NE SHITJE
APARTAMENT

Prane Shkolles Bashkuar ne rrugen “Spiro Cipi” , perballe Shkolles…

More Details
1 Bedrooms
1 Bathrooms

OKAZION

NE SHITJE
TOKA

Trualli ne Liqenin e Pogradecit ,1500m2 me Certifikate te rregullte…

More Details

Shitet Apartamenti

NE SHITJE
PRONA NË BREGDET

Shitet Apartamenti 1+1,i mobiluar 90 m2 kati i pare ,dhe…

More Details
2 Bedrooms
1 Bathrooms

Apartament Astir

NE SHITJE
APARTAMENT

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat e populluara. 2+1+1 {89.4…

More Details
2 Bedrooms
1 Bathrooms

Shitet Apartament

NE SHITJE
PRONA NË BREGDET

Shitet Apartamenti ,garzoniere 56m2e pa mobiluar dhe me certifikate te…

More Details
1 Bedrooms
1 Bathrooms