Home

Ne po ofrojmë ofertat më të mira të pasurive të patundshme

Shikoni pronat tona të listuara më të fundit dhe shikoni objektet mbi to, Tashmë kemi shitur më shumë se 5,000 Shtëpi dhe ne ende po shkojmë me ritëm shumë të mirë. Ne do të donim që të shikonit këto prona dhe shpresojmë që ju të gjeni diçka që përputhet me nevojat tuaja.

Shitet Apartamenti

NE SHITJE
- PRONA NË BREGDET

Shitet Apartamenti 1+1,i mobiluar 90 m2 kati i pare ,dhe me Certifikate…

More Details
2 Bedrooms 1 Bathroom

Apartament Astir

NE SHITJE
- APARTAMENT

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat e populluara. 2+1+1 {89.4 M2] me…

More Details
2 Bedrooms 1 Bathroom

Shitet Apartament

NE SHITJE
- PRONA NË BREGDET

Shitet Apartamenti ,garzoniere 56m2e pa mobiluar dhe me certifikate te rregullte pronesie,300…

More Details
1 Bedroom 1 Bathroom

OKAZION

NE SHITJE
- MAGAZINA

Objekti eshte 444m2 me certifikate pronsie ,autostrada Tirane-Durres.Per me teper info,…

More Details
Loading...

Karakteristika të mahnitshme

Disa tipare të mahnitshme të TITANS.

Disa tipare të mahnitshme të TITANS.

Disa tipare të mahnitshme të TITANS.

TITANS ofron mundësi të ndryshme për të përmbushur nevojat e agjentëve dhe agjencive të pasurive të patundshme.

Kërkim i avancuar

Kërkim i avancuar

Shtëpitë e TITANS.AL përfshin një kërkim të përparuar të pasurive të patundshme që është plotësisht i përshtatshëm dhe mund të përdoret për skenarë të ndryshëm.

Cilësimet e gjera

Cilësimet e gjera

Kjo temë siguron një grup të gjerë të cilësimeve të personalizuesve që do t'ju lejojnë të modifikoni gjërat rreth faqes tuaj të internetit.

Lajmet e fundit

Shikoni lajmet më të fundit.

No Posts Found!

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.